7 причин обрати прикраси від Оксани Борійчук

1. Тому що це прикраси з українською душею, натхнені історією й народною творчістю. Це ручна робота, авторська стилізація та довершеність натуральних матеріалів.

2. Для нас важлива ваша думка, і ми завжди раді отримати від вас зворотний зв'язок. Ваша усмішка, сяйво в очах та задоволення від замовлення – для нас надважливі!

3. Ви завжди можете замовити ексклюзивний авторський виріб, створений з ваших матеріалів чи за вашими особливими побажаннями.

4. Тут ви знайдете безліч варіантів для оригінального подарунка. Яскраве намисто або подарунковий сертифікат стане приємним сюрпризом, який неодноразово нагадуватиме людині про вашу турботу

5. Спільнота однодумців в Instagram та Facebook, де ви знайдете безліч цікавої інформації та натхнення.

6. Швидкий термін виконання замовлення та відправка прикрас по всьому світу та по Україні. А при замовленні від 2000 грн – доставка безкоштовна.

7. Постійне оновлення асортименту, особливі пропозиції, знижки та подарунки. Залишайтеся з нами, щоб не пропустити найгарячіші пропозиції!

Про нас

Оксана Борійчук

Прикраси від Оксани Борійчук - це ода красі з нотками історії, душевності, натхнення та любові до своєї справи. Я впевнена, що кожна з нас гідна найкращих у світі дарів, найгарніших прикрас і найщиріших компліментів. Тому у своїх роботах я використовую лише якісні матеріали - натуральне каміння, намистини ручної роботи, венеційське скло, авторські зґарди та елітну фурнітуру. Мої прикраси додають вишуканості, шарму та блиску в очах.

Наша адреса

Львів, вулиця Театральна, 24

Години роботи

Щодня

10:00 — 18:00

Зв'язатися з нами

Підпишіться на нас