Рекомендації по догляду за прикрасою

Знімайте прикрасу перед тренуванням, походом у ванну, басейн, спа чи на пляж. Намагайтеся уникати контакту з водою, парфумами, косметикою чи побутовою хімією - вони можуть стати причиною потемніння чи пошкодження поверхні виробу. Прикраса може втратити свій блиск та відтінок.

Зберігайте окремо від інших прикрас у коробці, куди не потрапляють сонячні промені. Рекомендуємо класти виріб на м'яку підкладку або оксамит. Це допоможе уникнути механічних ушкоджень чи подряпин, а також зберегти колір натуральних матеріалів.

Лагідно доглядайте за прикрасою. І нехай вона завжди дарує Вам особливий настрій!

Про нас

Оксана Борійчук

Oksana Boriychuk – це бренд сучасних українських прикрас натхненних традиційними мотивами. У кожній деталі ми прагнемо передавати безумовну любов до української культури та своєї справи.

Більшість виробів унікальні або створені у лімітованій кількості. Проте ми також створюємо цілісні колекції, основними акцентами яких є виготовлені у нашій майстерні намистини з білої глини та з авторським розписом. Також використовуємо натуральне каміння, венеційське скло, авторські зґарди та добірну фурнітуру.

Щиро сподіваємось , що наші прикраси тішитимуть Вас та даруватимуть радість!

Наша адреса

Львів, вулиця Театральна, 24

Години роботи

Щодня

10:00 — 20:00